منوی اصلی
به وبسایت پرشین آی تی خوش آمدید ، امروز پنج شنبه ۳ مهر ۱۳۹۹

قوانین و مقررات

با احترام خدمت شما بازدیدکننده گرامی ، در سایت قوانینی ایجاد شده که شامل موارد ذیل است و طبیعی است که مسئولیت نادیده گرفتن این قوانین توسط شخص بازدیدکننده به هیچ وجه قابل توجیه نخواهد بود.

ثبت نام در این سایت ملزم به رعایت قوانین درج شده در ذیل است :

  • هر شخص می بایست فقط یک مرتبه در سایت ثبت نام کند.در صورت مشاهده یوزرهای مختلف توسط یک شخص ، تمامی یوزرها مسدود خواهد شد.
  • مبالغی که در سایت پرداخت می گردد به هیچ وجه قابل برگشت نیستند.شما بازدیدکننده گرامی با آگاهی کامل از پروژه های سایت خرید می کنید و اگر ابهامی در پروژه وجود دارد از طریق فرم ارسال نظر و یا با ارسال فرم مربوطه در صفحه تماس با ما می توانید سوال خود را مطرح کنید.
  • این سایت بطور کامل در اختیار زبان سی شارپ است ! بنابراین همانطور که در عنوان سایت ذکر شده “برنامه نویسی به زبان سی شارپ” کاربران عزیز از پرسیدن اینکه “آیا این پروژه به زبان سی شارپ است یا خیر” خودداری کنند.همچنین در صورتی که پس از خرید پروژه ، درخواستی مبنی بر اینکه با فرض پروژه به زبانی غیر از زبان سی شارپ برنامه نویسی گردیده توسط کاربر اعلام گردد به هیچ وجه پذیرفته نیست.(این مورد چند مرتبه اتفاق افتاده است) اگر در آینده پروژه هایی غیر از زبان سی شارپ در سایت قرار بگیرد(که بعید می دانم) حتماً و حتماً در سایت قید می شود که پروژه با چه زبانی برنامه نویسی گردیده است.
  • پروژه هایی که در سایت قرار می گیرند مطمئن باشید از قبل تست می شود و سپس در سایت قرار خواهد گرفت.این مورد هم برای پروژه برنامه نویسی شده و هم شامل فایل دیتابیس نیز خواهد بود.(مواردی از قبیل اینکه آیا دیتابیس سالم هست و اینکه در اتچ کردن مشکلی وجود نداشته باشد) ضمن اینکه تمام سعی بر این است که برای هر پروژه دانلودی که در سایت قرار می گیرد ، با راهنمایی کامل قرار داده شود.(از قبیل یوزرنیم و پسورد جهت مدیریت،ورژن مورد نیاز Visual Studio جهت اجرای فایل سولوشن پروژه،اینکه اگر نیاز به اتچ کردن دیتابیس باشد یا خیر و مواردی دیگر)
  • کاربرانی که نظراتی حاوی فحش و واژه های زشت و ناپسند ارسال کنند ، اکانت کاربریشان مسدود خواهد شد و صرف نظر از اینکه شخص حساب کاربری خود را شارژ کرده و موجودی نیز داشته باشد اکانت فعال نخواهد شد.
  • در صورتی که کاربری اقدام به ارسال فایل های بی ربط و یا اقدام به ارسال فایلی با پوشه های خالی در بخش ارسال پروژه نماید ، اکانت کاربر بسته خواهد شد.
  • جهت اعتمادسازی در پرداخت الکترونیک ، نماد اعتماد درگاه پرداخت را از این لینک مشاهده نمایید.
  • مدیریت قادر به مسدودسازی اکانت کاربر در صورت مشاهده خلاف قوانین در هر زمانی می باشد.
  • قوانین سایت در صورت نیاز بروز شده و قابل تغییر نیز است.