منوی اصلی
به وبسایت پرشین آی تی خوش آمدید ، امروز چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹

درباره ما

با سلام.
وبسایت پرشین آی تی در ابتدا با وبلاگی به آدرس csharpdotnet.blogsky.com در سال 1388 ایجاد شد و پس از حدود سه سال به دلیل علاقه بنده به ادامه فعالیت وبلاگ و همچنین استقبال خوب کاربران ، فعالیت خود را در قالب وبسایتی اختصاصی ادامه داد.اگر چه سایت نقص ها و کاستی های زیادی دارد ، ولی تمام تلاش بنده در جهت هر چه بهتر کردن سایت ، چه از نظر تنوع مطالب ، بیان ساده آموزش ها ، ساده بودن محیط سایت و به دور از هر گونه تبلیغات آزاردهنده بوده و می باشد.

با توجه به محدودیت هایی که در دانشگاه ها جهت تدریس مباحث آموزشی می باشد ( که اکثرا به دلیل کمبود وقت هست ) و همچنین هزینه آموزشگاه های خصوصی که بعضی از دانشجویان با مشکل مالی مواجه هستند ، خوشبین هستم که این سایت می تواند به این دسته از کاربران کمک زیادی بکند.

از نظرات و پیشنهادات شما عزیزان جهت ارتقای سایت و برطرف کردن کاستی های موجود حتما استقبال می شود.انشاالا با امکاناتی که پیاده شده است ، امیدوارم این سایت محیطی آرام و خوب را در فضای مجازی جهت آموزش برنامه نویسی و طراحی وبسایت برای شما عزیزان به ارمغان آورد.

همچنین شما نیز می توانید مطالب خود را برای ما ارسال کنید تا شما هم در این راه آموزشی به نوعی سهیم باشید.مگر نه اینکه زکات علم نشر آن می باشد.

خواستار موفقیت شما هستم.

با احترام

مدیر وبسایت : مهدی مجد